Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobnik | treść posta |
---|---|
![]() Ja lubie taniec nowoczesny.Najlepiej mi wychodzi
A Wy czekam na Wasze odpwiedzi Baja |
|
![]() taniec towarzyski :) no i ostanio zainteresowal mnie street dance, moze zaczne trenowac go ale tylko rekreacyjnie :)
|
|
![]() Taniec nowoczesny także ;) Bollywood :D ale najbardziej lubię iść na jakąś porządną imprezę i dobrze się wyszaleć :)
Pozdrawiam :) |
|
![]() Taniec towarzyski i Taniec Klasyczny....
|
|
![]() Ja lubię towarzyski a moje ulubiony to SAMBA i RUMBA :) Bo przy nich można się wyzwolic i... tak lubieżnie poruszać biodrami... ;P I jeszcze uwielbiam, może nie nazwę tego disco dance tylko zwykłym dyscotekowym szleństwem... :D Zresztą chyba każdy to lubi ;)
|
|
![]() Taniec Nowoczesny :P
|
|
![]() taniec towarzyski czyli rumba rock 'n' roll , cha cha cha salasa
|
|
![]() nie ma to jak taniec towarzyski. nie ma to jak poruszać się we dwoje wspólnym rytmem. i nie mówię tutaj o konkretnym tańcu, bardziej ogólnie. uwielbiam też improwizować na parkiecie, taki szał bez barier i zabawa do rana to jest to.
|
|
![]() Jak dla mnie to taniec towarzyski. Można w nim doskonale wyznać wszystkie swoje uczucia, np. gniew, miłość....To jest piękne
|
|
![]() Taniec nowoczesny najbardziej.
Towarzyski... latynoamerykańskie :]] A tak poza tym to na każdej dyskotece lubie potańczyć :D |