FAQ:

Odpowiedzi:

Q : Czym jest serwis osobie?
A : Osobie.pl jest serwisem składającym się z prywatnych wizytówek internautów oraz narzędzi pomagających w nawiązywaniu znajomości pomiędzy poszczególnymi użytkownikami.

Q : Co można robić na stronach osobie.pl?
A : Przede wszystkim możesz powiedzieć innym, co ci w duszy gra, a dokładniej - kim jesteś, co porabiasz na co dzień, co lubisz, a czego nie, słowem wszystko co sądzisz że warto powiedzieć o sobie innym. Możesz także nawiązywać nowe kontakty i poszukiwać starych znajomych. Najważniejsze jest, że wszelkie istotne informacje o Tobie będziesz mógł umieścić na własnej wizytówce o unikalnym adresie np. jankowalski.osobie.pl

Q : Ile kosztuje rejestracja w serwisie osobie.pl?
A : Rejestracja w serwisie jest bezpłatna

Q : Czym różni się serwis osobie.pl od innych podobnych stron?
A : Jako pierwszy polski serwis przeznaczony dla społeczności internautów oferujemy użytkownikom możliwość prezentowania informacji o sobie na wizytówce o unikalnym adresie, wybranym przez rejestrująca się osobę. Ponadto osobie.pl łączy w sobie funkcje wszystkich serwisów społecznościowych skupiając w jednym miejscu takie rzeczy jak fora tematyczne, galerie fotek, czy w przyszłości także blogi.

Q : Jakie będą kierunki dalszego rozwoju osobie.pl?
A : Za niedługo pojawi się możliwość tworzenia blogów na swojej wizytówce, o innych dodatkowych narzędziach (a będzie ich jeszcze sporo) będziemy informować użytkowników na bieżąco.

Q : Jak przeedytować profil korzystając pliku CSS?
A : Informacje jak zrobić coś w pliku CSS nie mając o tym zielonego pojęcia. zobacz plik pomocy

Q : Gdzie mogę zwrócić się jeśli mam problem, którego nie wyjaśnia FAQ?
A : Informacje jak zrobić coś w pliku CSS nie mając o tym zielonego pojęcia. Bezpośrednio poprzez wiadomość do przewodnika osobie.pl kareel.osobie.pl

Partnerzy