muzyka - ReGGae - Od jak dawna?
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
Od jak dawna? 9 grudnia 2006
Jak usłyszłam BoB'a ;P [Marleya] to się zaczeło ;PP Czyli tak ...:> Hm... około 3 lata. Pozdr
Od jak dawna? 11 grudnia 2006
kilka lat już chyba. ogólnie różnych rzeczy się słucha
Od jak dawna? 2 stycznia 2007
pare miechów... :)
zaraził mnie przyjaciel ;*
dzieki Szycha ;*
Od jak dawna? 4 stycznia 2007
ja jakis rok:D
brak zdjęcia

Od jak dawna? Od jak dawna? Od jak dawna? (7)

Od jak dawna? 4 luty 2007
hmmm... dziadek słucha, mama słucha, ja słucham... xD hahaha :D nie, no reggae tak poważniej zaczęłam słuchać jakieś 1,5 roku temu, chociaż zawsze w sumie lubiłam. ;)
Od jak dawna? 13 kwietnia 2007
Około 2 lat może tyćkę dłużej :)
Pozdro z buziakami dla wszystkich ;*;*;*
Od jak dawna? 28 kwietnia 2007
ja zaczynałem od reegaeton'u (wsumie to też reegae) a takiego reegae słucham od niedawna nie jestem fanem tego typu muzy ale mi pasuje i ta muzyczka działa na mnie...
około 3,5 roku
Od jak dawna? 28 kwietnia 2007
a od czego się zaczeło...niewiem słucham reegae i już;)
Od jak dawna? 26 czerwca 2007
Będzie jakieś półtorej roku, a wszystko przez znajomych ^^ Typowi rasta, a będąc z nimi na codzień nie da się nie pokochać tej muzyki :)

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.