BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 26 listopada 2006
przytoczenie tu mojej wyypowiedzi jest niedorzeczne.

co ona mówi niby o moich poglądach, hę??!!

nota bene jest ona pijawką na zgorzkniałych zgryźliwych warszawiaczków snobów obłudników co zazdroszczą każdemu kto potrafi się cieszyć życiem.


istnie chrześcijańskie zachowanie to jest - jak tu uprzykrzyć życie człowiekowi, żeby mu przypadkiem za dobrze nie było !!!!!!!!!!!

BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII (10)

BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 27 listopada 2006
Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dopierdolcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego skurwysyna! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!

Adaś Miauczyński
BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 27 listopada 2006
Co z wami jest (chodzi o dwoje powyżej), że jeden idiota odchodzi to drugi przychodzi i to jeszcze bardziej głupi, jakaś epidemia czy co.
od dzisiaj nikt wam nie będzie odpisywał piszcie ile chcecie Kimberlly i tak usunie , nie ma was powietrze, nic

to był ostatni do was mój komentarz

BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 27 listopada 2006
Do naszej grupy JPII

będziemy rozmawiać na różne tematy ale jak komentarze będą robić min. świr gesu i inne świry to niezwracajmy na nich uwagi------------ignorancja, nie ma ich , powietrze

Do ciebie Kimberlly, ich głupie komentarze usuwaj, dzięki
brak zdjęcia

BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII (6)

BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 27 listopada 2006
dewocja
BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 27 listopada 2006
zgadzam sie z wami w 10000000 % !! przeciez tu nie chodzi o to czy ktos chodzi do kosciola albo grzeszy czy nie.. moim zdanie tu chodzi o to, aby pamietac i utrzymywac pamiec o tak wspanialym czlowieku jakim był Jan Paweł II.. kontynowac to, co zaczął.. podtrzymywac Jego naukę i wartości, o ktorych tak czesto mowil..i jezeli ktoś słyszał o Nim, Jego czynach, naukach itp to wymowki typu 'nie bo ja grzesze' albo cos w tym stylu sa ŻAŁOSNE!..a że jest nas mało to nie powinniśmy my sie tego wstydzic tylko ci wszyscy, którzy przechadza obok tego obojętnie.. bo o TAKICH ludziach jak JPII to wręcz wstyd nie pamiętać.. " Trwajcie mocni w wierze" i w Bogu należy dodać , a zajdziemy naprawde daleko =]
BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 28 listopada 2006
Duracelka,ok. więc JPII zalecał odmawiać codziennie różaniec św. zastosuj się i odmawiaj a może stworzymy jakąś grupę. Tp min wynika z nauki i zaleceń JPII.
co ty na to, wypowiedz się?
BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 29 listopada 2006
Ja i tak nie wierzę w koniec świata... że to nie nastapi w 2012. Nostradamus... niby taki zdolny... mylił się podając date końca świata.
Wierzę w Boga.
A o tej królowej Sabie nie słyszałam nigdy.
BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 29 listopada 2006
To raz a dwa to społeczność JANA PAWłA II a nie głupiego gadania o koncu świata.
BO MY CHCEMY TRWAĆ MOCNI W WIERZE RAZEM Z JPII 29 listopada 2006
społeczność JPII czyli i naszej wiary,tu rozmawiamy o wszystkim co dotyczy tych tematów a nie tylko na wygodne tematy