Chcesz coś sprzedać, kupić a może zamienić? Szukasz nowego pracownika?
Sprawdź ogłoszenia lub zamieść własne.

Przeszukaj dodane ogłoszenia wg następujących kryteriów:
Rodzaj ogłoszenia:
Lokalizacja:
Szukaj:
Ogłoszenia
brak zdjęcia

koba_itt (0)

sprzedam / Podlaskie

Telewizja cyfrowa, internet i telefon - Koba Białystok

KOBA specjalizuje się w dostawie mediów od 2000 roku. Siedziba firmy mieści się w Białymstoku. Internet, telewizja, telefon jest naszą specjalnością – oferujemy media dla mieszkańców Białegostoku, a ponadto sąsiadujących miast, między innymi Wasilków, Choroszcz, Supraśl.

Priorytetowym celem naszej firmy jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości rozwiązań w dziedzinie instalowania mediów – to przykładowo internet światłowodowy dostępny w ogromnej prędkości, telefon stacjonarny w konkurencyjnych cenach, a także najwyższa jakość telewizji HD jako niedroga kablówka. Białystok oraz sąsiednie miasta mogą korzystać bez przeszkód z infrastruktury firmy KOBA.

W ofercie firmy proponowane są usługi które bazują na najnowocześniejszych technologiach – błyskawiczny internet światłowodowy dostępny w maks. opcji transfer download do 600 Mb/s oraz upload do 60 Mb/s, telewizja z wieloma kanałami, także HD, a ponadto KOBOfon Białystok – telefon w szerokiej gamie pakietów posiadającymi darmowe minuty do wykorzystania.

KOBA – internet, telefon, telewizja cyfrowa – zapraszamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą oraz bieżącymi promocjami znajdującymi się na stronie. Szczegóły na koba.pl