zdrowie, uroda - - Rozumem bez możliwości pojmowania Pana!
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
Rozumem bez możliwości pojmowania Pana! 18 lipca 2014
Rozumem bez możliwości pojmowania Pana!
9.
Rozumem bez pojmowania Stworzyciela w gęstej materii. Możesz dzieła Woli Bożej poznać, możesz Pana odczuć sercem swoim, im wyższy poziom duchowy reprezentujesz, tym bardziej Pana poznajesz i pokorniejesz szybko jak lód w Słońcu wiosennym, który zwiastuje ocieplenie.
Ludzie gubią się duchowo codziennie w rozumowym działaniu, popełniają błędy, które ciągle wychodzą na jaw. Pokazują władzę, która błądzi i szuka dla siebie korzyści, w nikły sposób wykazują troskę o siebie ducha, dla ciała ziemskiego pragną korzyści.
Takich ludzi czas zostawić, dla nich samych życie jest dalekie od stania się nowym, są zbyt leniwi, aby chcieć jakiejkolwiek zmiany.
Dopiero, gdy stanie przed nimi wszystko co złe, co sami zrobili, będą próbowali się zmienić w ostatniej chwili, gdy lepiej się poczują, staną na nogach, rozum znowu zatriumfuje i w stare, wygodne buty wskoczy.
Wsłuc ***** się w swoje uczucia ciągle, rozumem ich bez forsowania.
Oczywiście rozum jest tobie potrzebny jako sługa ducha tu na Ziemi i takim sługą jest niczym innym. Choć wprowadza dziwne myśli i daje różne podpowiedzi, sam może jednak siebie również ocenić i tobie duchowi służyć doskonale.
Idź do przodu i bez oddawania swojego życia duchowego komukolwiek!
Pan czuwa nad tymi, którzy czujność w sobie utrzymują, aby usłyszeć ostrzeżenie o zagrożeniu lub je odczuć duchowo. Listu ostrzegającego bez możliwości otrzymania.
Sam na poziom duchowo istotny zmierzaj i bez zwierzania się innym. Jasność, którą od ciebie czują daje wszelkie informacje każdemu, kto szuka Prawdy i do niej zmierza. Dla innych bez tracenia ziemskiego czasu, na siłę bez zmieniania ich.
Mów ludziom, że można inaczej, podpowiadaj przykładami, pomóż jak potrzebują wysyłając uczucia w słowach i pozostaw, mogą decydować zgodnie z trzema Bożymi prawami zawartymi w krzyżu Prawdy i siedmioma prawami Pana.
Czytaj Wielką Księgę Objawień i Objawienia Woli Bożej, tu wiele wyjaśnień dla ciebie i trzymaj się odczuć, które są tylko dla ciebie!
Uczucie do drugiego, a duch bez wiary tej prawdziwej w Pana!
Ćwicz się w odbiorach duchowych codziennie, jest to ważne dla ciebie, przez to wrażliwość swoją podnosisz, jesteś w dobrych nurtach, ciemny bez możliwości podejścia, brak podłączenia, ale czujność duchowa jest zawsze wskazana od samego rana.