zdrowie, uroda - Doradca w życiu i zdrowiu. - Światło narasta!
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
Światło narasta! 18 lipca 2014
Światło narasta!
10.
Światło narasta, należy iść dalej, coraz jaśniejszy wgląd w siebie ducha. Rozpoznawać i rozpuszczać cechy negatywne własne, doskonalić odczuwanie Miłości duchowej i podawać ją dalej. Podawaj Miłość duchową gdzie tylko możesz w słowach, myślach, uczuciach i czynach! Kochaj bez słów. Słowa zapisuj i odczytuj. Wysyłaj listy do wrażliwych, proponuj pomoc i wsparcie. Pisz o Miłości pięknie i otwarcie, ale nie o ziemskiej, a o duchowej Miłości, ta daje człowiekowi wsparcie. I ona przetrwa całą gęstą materię, ducha wzmacnia w podążaniu dalej, to jego skarb najczystszy i z nim związane przeżycia.
Kto to pojmuje ten kocha szlachetnie, na początek da jemu to wsparcie.
Uciekać od wulgaryzmów, to język ciemności. Ciężki niczym kule, narasta wraz z używaniem i możesz siedzieć w ciemnej celi, zamurowany bez uczuć wzniosłych i bez wyjścia.
Potrzebujesz wzmacniaczy życia, a te ziemski mają charakter rozpaczy, które zamiast wznosić duchowo, ciężarem się stają i brak siły, pustka w głowie, droga do ciemności prowadzi. Duch bez otrzymywania siły, ciało odpadło, bo na nim życie się skoncentrowało.
Tylko siła Miłości duchowej przy wysyłanych uczuciach w słowach by ducha i ciało uratowało lecz tu chcenie duchowe ma być wielkie.
Później już tylko coraz jaśniej i jaśniej, wszystko bez dopalaczy jasne się stanie, a na twarzy duch maluje uśmiech szczęścia, bo duch w życiu na Ziemi wszystkim Panu dziękuje za Miłość duchową i pomoc prędką.
Lecz bądź czujny i pracuj nad sobą cały czas, abyś swój majątek duchowy zachował bez stracenia ponownie za urojenia ciemności lub ziemskie błyskotki, pazerność czy chęć posiadania nadmiernie rozbudowaną w żądze władzy na przykład przemienioną.
Bez władzy nad sobą duchem, a innymi chcesz rządzić, tu bez takiej możliwości, na pewno się potkniesz, stracisz godność, moralność i zdrowie. Może będziesz przykuty do pieniędzy i władzy, i już po tobie. Sam wybrałeś!
Ocknij się, choć głuchy i ślepy, obolały z głupoty swojej. Zmień coś na lepsze, może tobie się uda, ruszaj do zwycięskiego boju nad samym sobą i jak już poznasz siłę wysyłanych uczuć w słowach, spojrzysz na siebie jasnymi oczami i to już są pierwsze ku dobru przemiany.
Dalej możesz iść sam lub zapytać możesz o drogę, serce jasno tobie ją wskaże, a ja w tym tobie pomogę.
Jak chcesz i szukasz, to dobrze, inaczej paść możesz. Kto tu na Ziemi wypełni za ciebie zadania, które masz do zrealizowania?
Wzlot duchowy lub upadek, bez innej drogi!
Gdy o duchu, czyli o sobie zero wiesz, to jesteś próżny i bez wiedzy o prawdziwym życiu jesteś, choćbyś ziemskie szkoły skończył, wiele wiosen przeżył, bez ducha jesteś niczym, to tak jest bez życia.
Martwy i sztuczny niczym lala, która na zewnątrz ładna, a w środku pusta.
Kto te słowa czyta, to już znalazł Miłość duchową płynącą od Pana!