społeczeństwo - WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Jezus Chrystus - Panie, bądź p
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
Panie, bądź pozdrowiony...! 26 maja 2015
Panie, bądź pozdrowiony przeze mnie Jezusa Chrystusa. Miłość, Słowo żywe do ducha każdego, aby rósł i jaśniał w poszukiwaniu Ciebie Panie!
W wysyłanych uczuciach do Pan kieruję wszystkie myśli, słowa i uczynki, poprzez Miłość i Wolę uczucia swoje skierować do Pana wolę!
Zawsze czujnie się zachowuję i rozważnie postępuję, poprzez swoje kroki idę przez obłoki ku Światłu drogą jak tęcza malowaną, gdzie śpiewy słychać chórów duchowych, Pana miłującego.
I tak idąc drogą tęczy całkowicie zasłuchany z chórem razem śpiewam będąc zakochany. Wszędzie widzę serca, które zachwycają mnie czystością swoją i do dalszej drogi zachęcają.
Co przystanę, to zdumienie mnie przenika nad doskonałością całego stworzenia, przecież to dzieło rąk Pana, w tym kierunku zmierzam.
Im dłużej idę i więcej drogi przebywam, to moje przekonanie i przeżycie mówi; że dobrze wybrałem, a serce coraz większe oczy robi, ponieważ Miłość wszędzie znachodzi i do Pana ciągle zanosi słowa podzięki, a wysyłanie uczuć w słowach mnie część Pana rozpala coraz mocniej, swoim żarem na twarzy uśmiech różowy maluje i już tylko krok do stanu szczęśliwości.
Wszystko na swojej drodze spotkane rozwiązuję, choćby było wielkie, aby w przyszłości droga przeze mnie przebywana była jeszcze piękniej.
I dziękuję Panu tu na Ziemi za spływające chwile radości, za dar wielu zmian co chwilę, ruszając się wiem, że żyję.
Pytam się; czy właściwie i czy w dobrym idę kierunku?
A stworzenie będąc mową Pana już od rana na te pytania odpowiada przez podszepty, myśli, sytuacje, znaki i ze zdziwieniem, z dużymi oczami przez serce czuję, że dobrze się kieruję na latarnię Światła i dalej maszeruję.
Powodzenie akceptuję i serce swoje hartuję poprzez codzienne doświadczenia.
Dziękuję Panie za tą tęczą malowaną drogę do Ciebie.