KTO MIŁOŚCI POSZUKUJE?
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
KTO MIŁOŚCI POSZUKUJE? 20 czerwca 2008
Każdy, kto miłości poszukuje odnajdzie ją przez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa i wzrok ku Bogu skieruje, przez bramę Żywego Słowa dalej pomaszeruje rozżarzając swoją otoczkę coraz mocniej, aż zobaczy wzrokiem przed sobą Żywe Światło, tu na Ziemi dowód Bożej miłości w ziemskiej okazałości.
Kto ducha swojego rozumem nie krępuje ten codziennie wyżej wzlatuje, bo miłość w życiu nim kieruje, patrzy na wszystko oczami światłymi i myśli swoje ma zanurzone w czystości.
Jasny kierunek drogi swojej zaznacza dobrymi czynami na ziemi miłując każdego, kto zmierza Boga światłymi drogami. Drogi światłe na ziemi serce wyczuwa i rozumowi podaje myśli, co ciało ma czynić, aby na ziemi być szczęśliwym.
Inna droga oddala nas od Światła, dając nam ciężkie doświadczenia życiowe. Im dalej od Światła tym boleśniejsze są one, które zmieniają się bardzo szybko na szczęśliwe życie, gdy popłyniemy przez stworzenie w nurtach odwiecznych praw Bożych ku Światłu zaczynając prawdziwe życie napełnione szczęściem obficie. Otoczka ziemska, czyli gęstomaterialne ciało jest wtedy jaśniejsze, przez prawa Boże realizujemy na ziemi życie radośniejsze, głębiej przeżywamy każdą chwilę i odczuwanie jest pełniejsze. W takim stanie wypełniamy swoje ziemskie zadanie i podziękujemy radośnie z euforią Bogu za nie.
Kto chce tak czynić niech dziś już zacznie, bo po co tu na ziemi duszę w ciemności rozmienić na nieszczęśliwe życie pełne utrapienia. Tylko Miłość Boga daje wybawienie i nawet głębokie przeżycia osobiste są po to doświadczane, aby przypomnieć sobie, co tu jest grane. Jak melodię swej duszy usłyszysz, w sercu twoim nastanie czas wzrostu i lot wysoki wykonasz, lecz tylko wtedy, gdy wiarę w Boga przeżyciem swoim rozpromienisz i żyć będziesz szczęśliwie, gdy Prawdę poznasz, która da ci nowe życie.
Grzechy Bóg Ojciec odpuści tobie, gdy w miłości przeżywać zaczniesz swoje całe życie, aż pewnego dnia ziemskiego pozostawisz najgęstszą otoczkę i wyzwolony polecisz duchem w prawach uniesiony do domu prawdziwego – raju utęsknionego, wiodąc tam jedyne życie prawdziwe w pełni szczęśliwe.
Dziękując Bogu za wszystko, wychwalając Jego doskonałość masz szansę lotu szczęśliwego, więc kup już tu na ziemi bilet do niego.
Kończąc dziś życzę tobie wszystkiego dobrego, abyś trafił do raju swojego, przez ciebie samego utraconego.
Chcesz być szczęśliwy, więc mocno chwyć się obiema rękami rzuconej tobie w Słowie liny i zacznij wspinaczkę do góry. Idź równo, krok za krokiem, systematycznie każdego dnia, codziennie dostaniesz potwierdzenie, że dobrze czynisz lub otrzymasz ostrzeżenie, gdy dopadnie cię zwątpienie.
Idź jednak dalej, krok za krokiem, w modlitwie proś Boga o prowadzenie, zawsze otrzymasz wybawienie. Zawsze utrzymuj na Światło kierunek, miłość w twoim sercu wskazuje drogę, to dla twojego ducha, dla ciebie jedyny ratunek.
Bóg Ojciec, bądź błogosławiony, na skrzydłach Ducha Świętego Miłość w stworzenie niesie i z kielicha Swojego obficie wylewa.
Miłość to najczystsza Prawda, to Bóg Ojciec, bądź błogosławiony, na misterium Róży jako niezmierzoną łaskę ofiarowuje ludziom i istotom na Ziemi!