sport - Manchester United - Newsy
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
Newsy 11 sierpnia 2006
Newsy dnia co nowego w tawie piszczy
brak zdjęcia

Newsy Newsy Newsy (15)

Newsy 11 sierpnia 2006
Kuszczak w Man Utd
Newsy 12 sierpnia 2007
remis z reading fc !! porazka !! chealse - briginham city (b) 3 - 2 !! manchester na 11 miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Newsy Newsy Newsy (2)

Newsy 6 stycznia 2008
to ja coś dopiszę :) jak już zapewne wiecie ostatnio czyli wczoraj MU wygrał z Aston Villa 2:0. bramki należą do jakże uwielbianego zwłaszcza przez nastolatki Cristiano Ronaldo [co nie oznacza, ze go nie lubię, wręcz przeciwnie, uważam, ze jest bardzo dobry] oraz Rooney. Niestety w bramce pojawił się już Van der Saal.
W sumie MU brakuje tylko [?] dwóch punktów, aby dogonić Arsenal :)
Następny mecz MU gra z Newcastle i zastanawiam się, czemu mnie tam nie będzie :( no ale trudno, kiedyś już miałam zaszczyt obejrzeć jeden meczyk z udziałem MU na żywo ;] i będę o tym pamiętać do końca życia :P
brak zdjęcia

Newsy Newsy Newsy (0)

Newsy 26 listopada 2009
Widzę mały zastój to coś napiszę. MUFC wczoraj przegrali z Besiktasem, szkoda. Jednak jeśli w podstawowym składzie wybiega Foster to nie ma się czemu dziwić. Ten bramkarz owszem poradziłby sobie w czołowym klubie ligi.. tyle że polskiej. Co do samej gry United to zabrakło skuteczności. Pozostaje mieć nadzieję że SAF pójdzie po rozum do głowy i da więcej szans gry Tomkowi Kuszczakowi.