muzyka - Punk - Jarocin
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta

Jarocin Jarocin Jarocin (0)

Jarocin 18 sierpnia 2006
Trudno by niewspomnie o festiwalu w Jarocinie który zaczoł sie właśnie.
Jakie jest wasze odczucie do tego co było a do tego co teraz jest.
Jarocin 28 sierpnia 2006
byłem na jarocinie w tym roku i wiem, że nigdy to nie będzie festiwal jakim był kiedyś ale i nie o to chodzi, grunt, że mamy jeden więcej festiwal, one są zajebiście potrzebne w tym kraju. zresztą klimat jarocina jest niezapomniany, i nie ważne że kapele grające tam były kiepskie (chociaż młode kapele były całkiem fajne) tylko ważne by poczuć tą więź z tymi ludźmi...

Jarocin Jarocin Jarocin (8)

Jarocin 8 listopada 2006
ta... a co powiesz o miłej ochronie jaka była na jaro?
jarocin śmierdzi chujem
Jarocin 28 listopada 2006
No tak Jarocin ostatnio byłem tam w 93 roku...to była impreza organizacja do bani ale klimacik extra...np Włochaty czy Ga Ga to były kapele i nie zapomniane koncerty:)

Jarocin Jarocin Jarocin (8)

Jarocin 29 listopada 2006
klimaty z pewnością niezłe i poziom kapel...
patrz na gaga lub włochatego co robili w późniejszym okresie?
żenada...
Jarocin 29 listopada 2006
Nie polemizuje z kolega bo jesteśmy zupełnie z innego pokolenia...jak kolega osiągnął wiek dorosły "18" to kapele takie jak Ga Ga czy Włochaty powoli odpływały...w zapomnienie...ja przyznam szczerze ze nie słucham dzisiejszego punk-rocka...dla mnie punk skończył sie gdzieś w okolicach 96-98 roku...słucham tych zespołów, które do dziś graja jak Farben Lehere ale istenieja przynajmniej te 10-15 lat na scenie...dzis punk to też masowa kultura popularna nie to co kiedys...

Jarocin Jarocin Jarocin (8)

Jarocin 30 listopada 2006
no cóż co prawda to prawda. nie kwestionuję. znam nagrywki gaga kiedy byli w "szczytowej" formie i mam porównanie z tym co grali później. nie żyło się w tamtych czasach co nie zmienia faktu że wraz z obaleniem muru spalono historię kapel wraz z nagraniami.
szkoda jednak że hibernujesz się w zeszłej dekadzie... obecnie istnieje bardzo wiele znakomitych polskich kapel, które nie wypływają na powierzchnię dla zasady.
muzyka punk jeszcze się nie skończyła i zapewne długo nie skończy. jeśli ktoś się interesuje tematem szerzej znajdzie to czego szuka a nie to co najprościej jest pokazywane.
Jarocin 3 lipca 2010
Ja natomiast zakończyłem swoją zabawę w 88 , później do syfu, ***** , dzieci i jakoś tak zostało .
Od czasu do czasu poszło się na jakiś koncercik ale mówiąc szczerze to już nie było to.Dzieciaki poniszczyły kasety i z muzy ***** o mi pozostało , aż żal ***** sko ściska. Prubuje pozbierać co sie da.
Słyszeliście może coś takiego jak Ukraińskie ustupi?