internet - PinoTV - Uwagi techniczne
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
Uwagi techniczne 17 marca 2010
Zapraszam do pisania uwag dot. spraw technicznych. Problemy z live, z ramówką i podobne tematy.

pamiętaj, że jeśli opisujesz swój problem opisz dokładnie okolizności oraz czy pokazały ci się jakieś komunikaty techniczne itp.
Uwagi techniczne 17 marca 2010
Witam.Nie mozna oglądac czata ze studia.Pozdrawiam
Uwagi techniczne 18 marca 2010
Witam jestem nowo zarejestrowanym i od 4 dni czekam za akceptacja moderatora! Pytanie jak długo się czeka?

Czy zatwierdzenie moderatora ma wpływ na wysłane pliki do RAMÓWKI? Bo raz tylko zatwierdził mi plik wysłany na 11 lecz pomimo, że one tam były widoczne obraz był czarny. Za każdym razem wyskakuje mi błąd że plik nie został pozytywnie wysłany.
Sprawa wysyłania plików ze strony KOMPLETNIE nie widać stanu wysyłanych plików. Jakiś komunikat nakłada sie na tekst pojawiąjący się w momencie wgrania plików np z youtube.
Czy na darmowym profilu nie działa opcja NAGRAJ ??
Na razie wiecej pytań nie mam jestem w fazie powstania
Pozdrawiam
Uwagi techniczne 18 marca 2010
Witam,

w jakim formacie są wrzucane przez pana pliki? Aktualnie jest ograniczenie do 7 plików z YT na tydzień, ze względu na olbrzymią ilość materiałów wrzucanych przez użytkowników.
Sugerujemy dodawanie plików z dysku komputera. Funkcja Nagraj nie jest wdrożona.

Czy kanał ma uzupełnioną ramówkę i został zgłoszony przez przycisk odpowiedni w studio?
Uwagi techniczne 19 marca 2010
Witam no właśnie nie pamiętam w którym momencie wcisłem ten przycisk! Ale dzieki za info dostosuje sie do 7 plików i ponwnie do zatwierdzenia zgłosze mam nadzieje że ono nie trwa za długo?!Tak zauważyłem że lepiej z kompa dodać... Pliki mp4. Pytanie kiedy opcja NAGRAJ wystartuje? AA robiłem próbę LIVE i niestety poza głosem nic nie było widać :-(
Uwagi techniczne 19 marca 2010
Jeszcze myślę że dobrze by było tak jak w opcji dodaj ze strony tak i w opcji dodaj z komputera żeby było 7 pól i HURTEM dodawać te pliki wtedy jest czas żeby wyjsc lub zajać się czymś innym! No i 7 plików nie jest sobie równe. Powinno być ograniczenie objetościa dysku na dane konto a nie ilościa plików. Ja wrzucam 10 minutowe i 7 inny wrzuci 30 minutowe i też 7 troszke dziwne to?! Sorki wiem że to konto za darmochę i czekam aż przez sms zaplace 9 czy 20 zł na miesiąc na tyle na razie mnie stac może jak sie dorobie bede mial wieksze :-) Pozdrawiam
Uwagi techniczne 19 marca 2010
Wlasnie dodałem plik i po pojawieniu sie 100% wyskoczył ten sam komunikat "Dodawanie do bazy video PinoTV nie powiodło się Spróbuj ponownie za chwilę" i tak juz od chwili zrejestrowania sie... :-(
Uwagi techniczne 19 marca 2010
Pliki mp4 mogą być niepoprawnie obsługiwane. Sugerujemy dodawanie plików w FLV lub AVI. Te na pewno zadziałają.
Jeśli chodzi o sugestię dot. dodawania 7 plików na raz to jest to tak samo niemożliwe z powodu obciążenie serwerów i trwałoby to bardzo długo.
Aktualnie można dodawać 3 na raz.
Uwagi techniczne 19 marca 2010
CO DO ostatniego pytania stwierdzenia! mp4 nie trawi ale avi za to bez problemu wiec tu OSOBIŚCIE koryguje ostatni punkt!!!
Uwagi techniczne 19 marca 2010
Przepraszam pośpieszyłem się :-( przy pliku avi też mam ten sam komunikat!!!