internet - PinoTV - WAŻNE! Akceptacja kanału & ban
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta
WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 21 listopada 2010
Szanowni Użytkownicy!


Tłumaczone już było nie raz i nie dwa dlaczego Wasze kanały nie są akceptowane, zostają kasowane, dlaczego nie widać ich w zakładce ‘Na żywo’ et cetera. Wklejam Wam więc link do ZASAD i moich uwag dotyczących naszego kochanego Serwisu.

http://patrz.pl/zdjecia/zasady-pinotv lub http://www33.patrz.pl/u/f/10/97/86/1097864.png - jak kto woli.
Teraz postaram się wyjaśnić pokrótce niektóre pozostałe punkty regulaminu (związanych także z tym, dlaczego dostajecie ban’y).


1. Spam, niechciane linki – wielokrotnie zostajecie upomniani słownie przez Moderatorów (ich lista jest tutaj - http://pinotv.pl/page-moderatorzy ). Jeśli jednak to na Was nie działa, błagam, nie dziwcie się, że wylecieliście z czatu.
2. Rozumiem, że są wśród nas Użytkownicy, którzy mają problem z panowaniem nad nerwami, robią błędy ortograficzne et cetera, ale to nie oznacza, ze są gorsi! Nie wolno nikomu ubliżać. Jasne?
3. Wielokrotnie ktoś podszywał się pod moderatora typu ladyagatha czy wojmar22 (ale jak widać niektórzy nawet nie wiedzą, kto pilnuje porządku na naszej Społeczności). Za podszywanie się także dostajesz odpoczynek od czatu.
4. Jeśli nie umiesz zachować się kulturalnie – dlaczego wypowiadasz się publicznie używając tak zwanej łaciny podwórkowej? Zachowanie poziomu przedszkolaka nie jest tutaj mile widziane.

INFORMACJE DOTYCZĄCE MODERATORÓW:
- nie załatwiamy problemów prywatnych na Serwisie PinoTV!
- poznajemy tutaj masę osób i –nie da się zaprzeczyć – są osoby, które bardziej lub mniej lubimy. Co nie znaczy, że mają u nas jakieś specjalne względy! Wszystkich traktujemy równo i zapewniam Was, że nie banujemy dla własnego ‘widzimisię’.***

Jeśli nie przeczytałeś Zasad i moich uwag – nie łudź się, że otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie w trybie natychmiastowym (jeśli w ogóle ją otrzymasz). Odpowiedź na resztę problemów proszę szukać w FAQ ( http://pinotv.pl/faq )

WAŻNE! Akceptacja kanału & ban WAŻNE! Akceptacja kanału & ban WAŻNE! Akceptacja kanału & ban (12)

WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 21 listopada 2010
szynszylowa i tak co do poniektórych to nie dotrze ale dobrze ze założyłaś ten temat pozdrawiam
WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 21 listopada 2010
To jeszcze droga Szynszylowo wytłumacz mi, o ile znajdziesz na to ochotę, dlaczego wiele postów jest usuwanych ze względu na widzi misie pewnych moderatorów. Dodatkowo wytłumacz mi, dlaczego nowe tematy na forum są akceptowane bądź nie. Jaki jest sens prowadzenia forum na którym inność poglądów jest tępiona? Przymykacie oko na dramatycznie niski poziom intelektualny wielu użytkowników(mam tu na myśli błędy ortograficzne, ale nie tylko), natomiast parę słów prawdy o funkcjonowaniu portalu boli was co najmniej jak pierwsza szczepionka w życiu dziecka. I żeby nie było, do Ciebie jako moderatorki nie mam nic, ale liczę że wiesz o kim tak naprawdę w tym momencie pisałem i odpowiesz na pytania w tym temacie a nie na pw. Pozdrawiam Szynszylowa :)
WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 21 listopada 2010
Szanowny Użytkowniku polskibandit.

To, czy tematy są akceptowane zależy w dużej mierze od ich treści – czy nie zawierają wulgaryzmów, nie obrażają innych Użytkowników. Nie chodzi tutaj o obronę Moderatorów, aby nikt nie widział co o nich myślicie. Wręcz przeciwnie, liczymy na Waszą opinię, abyśmy mogli wiedzieć, co powinniśmy zmienić w naszym systemie, aczkolwiek to, w jaki sposób piszecie wykracza poza kulturę osobistą (przeważnie, rzecz jasna, a nie zawsze). Ponadto akceptacja postów zależy także od tego, czy takie samo czy podobne pytanie już nie padło. Nie ma sensu dawać kilka razy tego samego pytania.
Jeśli chodzi o kasowanie tematów – zazwyczaj są kasowane na prośbę samego założyciela tematu. Bywa jednak również tak, iż po prostu temat nie był używany przez kilka miesięcy, a odpowiedź na zawarte w nim pytanie można znaleźć w FAQ.

Mam nadzieję, że Wasze opinie na temat Moderatorów czy Administratorów będą się pojawiać, aczkolwiek poproszę o zachowanie kultury.
WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 21 listopada 2010
Więc napisz mi wprost, iż ja wypowiadam się w sposób niekulturalny i niedojrzały :) Jeśli tak uważasz to się nie wzbraniaj, gdyż to dla mnie cenna opinia.
WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 21 listopada 2010
@polskibandit odebrałeś moje słowa chyba w innym kontekście niż powinieneś. Opisałam ogólnie zachowanie Użytkowników, nie podając konkretnych przykładów. Nie przypomina mi się, abyś napisał kiedykolwiek użył słów niecenzuralnych pisząc o Moderatorach. W takim też wypadku nie sądzę, aby był to powód do usuwania Twoich wypowiedzi. Jeśli jednak tak się zdarzyło – przepraszam. Masz pełne prawo do założenia takiego tematu, jakiego masz ochotę i o dowolnej tematyce. Każdemu przysługuje takie prawo.
WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 21 listopada 2010
A mimo wszystko dochodzi do kasowania wpisów i nieakceptowania nowych tematów. I nie musisz mnie przepraszać na tym świat się nie kończy, ale czasem warto się zastanowić w którą stronę powinien rozwijać się portal a wraz z nim portalowe forum. Pozdrawiam gorąco Szynszylowa :)
WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 21 listopada 2010
Najwidoczniej musiały zawierać treści, które w jakimś kontekście kogoś urażały, były niezbyt na miejscu. Jeśli będziesz mieć jakikolwiek problem, wątpliwości, pytania – zawsze możesz pisać tutaj, na kontakt lub na PW któregokolwiek moderatora. Albo założyć wątek na forum – jak Ci wygodniej ;-).

WAŻNE! Akceptacja kanału & ban WAŻNE! Akceptacja kanału & ban WAŻNE! Akceptacja kanału & ban (3)

WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 22 listopada 2010
Posty są usuwane w kilku przypadkach - często powtarzające się tematy, które można znaleźc na forum. Atakowanie ad personam i wyzywanie (ogólnie trolling) oraz niecenzuralne wyrażanie się.
Wybaczcie, ale jeśli co 3 wątek to jest jak grać muzykę na live, a 3 posty niżej jest to opisane dokładnie przez innych użytkowników to my zwyczajnie nie będziemy dublować albo i nawet potrajać tych samych tematów.
brak zdjęcia

WAŻNE! Akceptacja kanału & ban WAŻNE! Akceptacja kanału & ban WAŻNE! Akceptacja kanału & ban (0)

WAŻNE! Akceptacja kanału & ban 24 listopada 2010
Mam pytanie czemu mój kanał Filmextra jest zaakceptowany a jak mój kolega go chciał wyszukać to nie może ???