biznes - Marketing Sieciowy - Agel - nowa firma w Polsce!
 
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobniktreść posta

Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! (5)

Agel - nowa firma w Polsce! 20 września 2006
Jeśli jesteś zainteresowany pracą przez internet, to zapraszam do współpracy. Jestem członkiem sieci amerykańskiej firmy Agel. Jedyne, co muszę robić, to szukać i dodawać nowych członków do istniejącej sieci. Rejestracja nic nie kosztuje, w każdej chwili można zrezygnować. Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania? Pisz: alexandretta@o2.pl
Zarabiasz od wszystkich, których zwerbujesz, tak więc im szybciej, tym lepiej!
Agel - nowa firma w Polsce! 15 października 2006
co to za firma
Agel - nowa firma w Polsce! 15 października 2006
Najlepszy MLM jaki znam to ten w którym ja jestem a byłem już w kilku. Tu są preparaty zdrowotne dla każdego absolutnie, witaminy z apteki wchłaniają się w 20-30% nasze w 100% są preparaty dla dzieci dorosłych sportowców. Mamy preparaty które ratują życienp. skutecznie walczą z nowotworami, mamy nowoczesne preparaty do grupy krwii, mamy wsparcie lekarzy. Mamy szkolenia z udziałem lekarzy w kraju i za granicami. Mamy najlepszy system wynagrodzeń marża 33% premie 4-21%, premie za głębokość 100-600$, za szerokość 1-2% obrotu, premie srebrne złote, jednorazowe nagrody warte 76 000$ darmowe wczasy w tropikach. A przy tym preparaty które służą zdrowiu ratują życie mało tego z nimi nie wolno chodzić i sprzedawać, u nas sprzedajesz wiedzę nabytą na szkoleniach dużo wiesz możesz proadzić ale sprzedajesz jeżeli klient zechce, no swojej rodzinie i przyjaciołom to można, ludzie jak wiedzą że mamy takie produkty to sami się zgłaszają, a wogóle to klienta możesz zarejestrować do naszego salonu wtedy on będzie miał zniżki na zakupy, sam będzie korzystał z konsultacji lekarskich ,sam będzie sobie zamawiał ale premia będzie dla ciebie.
kto chce niech zajży na moją stronę

http://tenczowa-dolina.prv.pl

czekam na pytania

Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! (6)

Agel - nowa firma w Polsce! 3 listopada 2006
Zawsze jestem otwarta na nowe. W myśl zasady, z czego sama nie skorzystam, z tego skorzystają inni. Wiadomo, nie można trzymać wielu srok, bo nie utrzyma się żadnej. Dlatego współpracuję w Interneci z firmami powiązanymi. Nie wszyscy widzą się w tym, w czym my się widzimy. I warto pokazać im coś innego. Napisz więc. Może uznam, że Twoja propozycja jest ciekawa dla innych.

Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! (6)

Agel - nowa firma w Polsce! 3 listopada 2006
Alexa. To, co napisałam jest do Ciebie skierowane. Pozdrawiam serdecznie.
brak zdjęcia

Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! (2)

Agel - nowa firma w Polsce! 30 listopada 2006
Witaj Alexa!
W marketingu MLM jestem od 6lat.Współpracuje z Herbalife-dzięki której razem z żoną schudlismy 23kg i wagę spokojnie utrzymujemy.Ponadto od roku współpracuje z Federico Mahora - perfumy/kopie zrobione na wzór perfum światowych firm/ nie podruby,trzymają do 4 dni.Od kwietnia zwiazałem sie z wydawnictwem internetowym i promuje e-booki/bardzo motywujace pozycje.Miesiąc temu nawiązałem współprace z firma telekomunikacyjną ACN / podpisywanie umów na darmowe i tanie rozmowy tel./.Tylko abonenci TPSA.Firma płaci co m-c w procentach od wykonanych rozmów.
Serdecznie Cię pozdrawiam.Bardzo ładnie wyszłas na zdjeciu.

Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! Agel - nowa firma w Polsce! (10)

Agel - nowa firma w Polsce! 9 stycznia 2007
Nasza firma da ci zdrowie i pieniądze,mało tego,prawie nic nie musisz robić. Zobacz, jeszcze nigdy zarabianie nie było takie łatwe--już prościej się nie da.
Zapraszam -kliknij w link
http://solmyr.wizytowka.pl