• Q
    TAB 1 O
Profil Użytkownika
brak zdjęcia
 

OutSider_87

.osobie.pl
Popularność ?
Pokaż/ukryj szczegóły
  • Przemek Kosiński
  • mężczyzna
  • wolny(a)
  • 38 lata
  • brak danych
  • Gorzów Wlkp
  • Lubuskie
  • Polska
  • brak danych
  • rozglądam się,
  • ukryty
  • ukryty
  • nie
  • tak
  • wysoki
  • średnie
  • specjalista/wolny zawód
Jest z Nami: 18 lat
Ostatnio widziany: 18 lat temu
Miejsce w Rankingu:
Komentowane: 9661
 
O sobie
I tak oboje wiemy ze nie da sie opisac duszy slowami, wiec...
 
Moje zainteresowania
Pierwsza milosc, od malenkosci, kocham muzyke, za kazde pojedyncze brzmienie, slucham wszystkiego co DOBRE ;], bez wzgledu na gatunek, czy wykonawce. Sluch jest przecudownym zmyslem, sprawmy mu niespodzianke. Mozliwosc projekcji wlasnych mysli, planu, w postaci ruchomego obrazu, geniusz, wchlaniam kazdy dobry. kiedyś maniakalnie wręcz... obecnie z braku czasu jedna tygodniowo do snu. Raczej mam bardziej odpowiadajace i pasjonujace sposoby spedzania wolnego czasu... Znasz chodź jednego ?
 
Komentarze
aandzia 2007-01-20 20:44:07 zgłoś do moderacji
Bardzo ciekawie skomentowałeś mi fotkę:) Niestety nie moge sie tym samym odwdzieczyc bo nie masz fotek;)Ale jak beda to tez pewnie ładnie skomentuje:) hmm no dużo jest w tym prawdy:)
brak zdjęcia 



 
  • G
  • o
  • o
  • g
  • l
  • e
  •  
  • M
  • a
  • p
 
Reklama
 

Ostatnie posty w Twoich społecznościach
 
Faworki Faworki Faworki   2016-02-04
A lubicie faworki? Faworki
 
Tłusty czwartek Tłusty czwartek Tłusty czwartek   2016-02-04
I co - wolicie faworki? Tłusty czwartek
 
Tłusty czwartek Tłusty czwartek Tłusty czwartek   2016-02-04
Tłusty czwartek
 
Tłusty czwartek Tłusty czwartek Tłusty czwartek   2016-02-04
A ile dziennie? Tłusty czwartek
 
Tłusty czwartek Tłusty czwartek Tłusty czwartek   2016-02-04
Tłusty czwartek
 
Tłusty czwartek Tłusty czwartek Tłusty czwartek   2016-02-04
Np. w ciągu godziny? Tłusty czwartek
 
Tłusty czwartek Tłusty czwartek Tłusty czwartek   2016-02-04
Ile pączków zjecie? Tłusty czwartek
 
FILMY WSZECHCZASOW FILMY WSZECHCZASOW FILMY WSZECHCZASOW   2009-06-16
Dla mnie bezkonkurencyjnie Ojciec chr... FILMY WSZECHCZASOW
 
brak zdjęcia Pulp Fiction Pulp Fiction   2008-09-04
bad mther ***** er akszualy....(baxxt... Pulp Fiction
 
brak zdjęcia "Wsciekle Psy"   2008-09-01
co myslicie o tym filmie wg mnie to c...
 
 

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.