Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać nowe tematy, komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodawać wypowiedzi.
osobnik | treść posta |
---|---|
![]() qrcze mam problem, to znaczy moje kociaki :) moze wam sie to wyda smieszne, ale mojej kotce marzna łapki :( abuuu... nie wiem co robic. zawsze ma lodowate nóżki, a jak wyjdzie na podwórko kiedy jest snieg, to tak bardzo deliktanie na nich staje i zaraz szybko wraca do domku, dwa inne koty zachowuja sie zupełnie inaczej wiec mnie to niepokoji. miały tak kiedys wasze kociaki? co z tym zrobic?
|
|
![]() moze miec problemy z krazeniem, masuj jej czasem łapy :P albo kup jakas zabawke ktora bedzie turlac.. np. piłeczke kauczukową, koszt ok. 1 pln
|
|
![]() najlepiej wcale nie wypuszczac...
|
|
![]() moja malutka też tak miała.. wet powiedział, że by jej nie wypuszczać jak jest bardzo zimno, no i sie nie martwic, bo nie jest na tyle glupiutka zeby sobie łapki odmrozić :)
a mała jak jej tylko się zimno robi zagrzebuje się w polarkowy kocyk i nie wyłazi dopóki się nie zagrzeje, wiec pozostaje tylko kupno kocyka i martwienie sie dalej ;) |
|
![]() malenka_15 myślę ze to raczej nic niepokojącego nie jest, częste leżenie na czyiś kolankach powinno jej łapki ogrzac :)
|